DENO KEBAB

Ostatniaopinia


5 gwiazdek z 953 opinii

Wszystkie opinie pochodzą od klientów Pyszne.pl, którzy zamówili z DENO KEBAB. Chcesz wiedzieć więcej? Dowiedz się więcej

25 cze 2026 o 17:32 Super polecam.
24 cze 2026 o 23:24 Top kebab
24 cze 2026 o 15:48 Bardzo dobre, lepszego nie jadłem. Polecam
24 cze 2026 o 13:46 Jak zawsze od serca Rewelacja! Kebab po prostu petarda. Mięso soczyste, warzywa świeże, a sosy idealnie wyważone. Wszystko świeże i pyszne, porcja bardzo sycąca. Obsługa miła i ekspresowa. Najlepszy kebab w okolicy, na pewno będę wracać regularnie!
22 cze 2026 o 8:39 Trochę drogo ,ale smacznie .
21 cze 2026 o 20:49 ogólnie z dobrego kebaba zaczynają szorować po dnie frytki zamiast chrupiace calkowite flaki nasaczone olejem surowki prawie wogole a mieso przetluszczone chyba zeby zqmaskowac slaba jakosc drogo malo niedobrze warto szukac czegos innego
19 cze 2026 o 19:52 mniam