Wszystkie opinie pochodzą od klientów Pyszne.pl, którzy zamówili z DENO KEBAB. Chcesz wiedzieć więcej? Dowiedz się więcej
Adam
25 cze 2026 o 17:32
Super polecam.
Patryk
24 cze 2026 o 23:24
Top kebab
Kamil
24 cze 2026 o 15:48
Bardzo dobre, lepszego nie jadłem. Polecam
Janka
24 cze 2026 o 13:46
Jak zawsze od serca Rewelacja! Kebab po prostu petarda. Mięso soczyste, warzywa świeże, a sosy idealnie wyważone. Wszystko świeże i pyszne, porcja bardzo sycąca. Obsługa miła i ekspresowa. Najlepszy kebab w okolicy, na pewno będę wracać regularnie!
BLODI
21 cze 2026 o 20:49
ogólnie z dobrego kebaba zaczynają szorować po dnie frytki zamiast chrupiace calkowite flaki nasaczone olejem surowki prawie wogole a mieso przetluszczone chyba zeby zqmaskowac slaba jakosc drogo malo niedobrze warto szukac czegos innego